CLEVELAND ، اوهایو – منطقی به نظر شما اگر هیچ علامت مبتلا به COVID نباشد -۱۱۹ در انتخاب رنگ علامتی ویروس کرونا باعث گسترش ندهند. از این گذشته ، اگر سرفه نتوانید ، ویروس کمتری نیز به هوا می ریزید.

اما ممکن است این روش بیماری وجود داشته باشد.

بر اساس گزارش منتشر شده ، شواهد فزاینده ای وجود دارد که بدون هیچ نوع التهابی ممکن است ویروس را به همان راحتی در برابر سایر مواردی که علائم دارند نشان دهد. تام کواد ، کمیسر بهداشت و درمان شهرستان گیگا گفت ، افراد بدون علامت ممکن است ویروس کمتری نسبت به داروهای تبلیغاتی داروی شما منتشر شود ، “اما ما نمی توانیم دانیم که چقدر کم است.”

مطالعه جدیدی که کودکان ۲۲ بیمارستان کره جنوبی مورد بررسی قرار داد ، نشان می دهد کودکانی که فقط علائم خفیف دارند و یا علائمی ندارند ، اگر ویروس کرونا برای هفته ها گسترش دهند ، در وب سایت JAMA Pediatrics منتشر شده است.

تحقیقات جداگانه از کره جنوبی که در پزشکی داخلی JAMA منتشر شده است نشان داد که افراد بدون علامت به همان اندازه ویروس کرونا در گلو ، ریه ها و شما را می بینید که اگر علائم آن را داشته باشید.

اگر COVID-19 شما نشان نمی دهد و هیچ علامتی هم ندارد ، ممکن است ویروس را کاهش دهد ، اگر توجه نکنید اگر سرفه یا عطسه باشد. سازمان بهداشت جهانی اعلام کرده است که اگر گسترش بدون علامت امکان پذیر است ، اما احتمالاً راه اصلی انتقال آن نیست.

مطالعات مختلف می گویند بین ۲۰ تا ۴۵ مورد است که COVID-19 مثبت بدون علامت وجود دارد. مطالعه کنید که به راحتی از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری انجام شده است ، این تعداد بیشتر اعلام شده است.

افراد بدون علامت COVID-19 توسعه می یابند و هرگز نمی تواند باعث شود که به آن مبتلا شود. پزشکان می گویند ، آنها تب ، لرز ، سرفه یا از دست دادن بویایی یا چشایی را تجربه نمی کنند.

بیش از محققان تصور می کنند که افراد بدون علامت دارای سیستم ایمنی قوی هستند ، این امر باعث می شود این نکته را بدانید که کودکان و بزرگسالان اکستریت بدون علائم ایجاد می کنند زیرا با افزایش سن سیستم ایمنی بدن ضعیف می شود.

چهار گفتگو ، کودکان و بزرگسالان بدون علامت با COVID-19 باید قرنطینه شود تا بیماری شود.

وی گفت: “ما می دانیم (افراد بدون علامت) هنوز در حال گسترش هستند.” “گسترش آن صفر نیست.”

دکتر کلودیا هوین ، مدیر کنترل عفونت در بیمارستان های دانشگاه گفت: اگر یک فرد علامت دار و یک فرد بدون علامت نزدیک به هم بنشینند و بدون ماسک صحبت می کنیم ، “احتمال انتشار آن حتماً یکسان است.”

به همین دلیل مهم است که می توانید همه مواردی را که ملاحظه می کنید بدون ناقل COVID-19 استفاده کنید و از حباب خانه خود را ماسک بزنید ،

با افزایش مجدد مدارس در سراسر کشور برای یادگیری حضوری ، گسترش بدون علامت مهم است. کواد گفت ، بیشتر کودکان مبتلا به COVID-19 بدون علامت هستند و در نتیجه بیماری باعث افزایش می شود.

قرار دادن کودکان بدون علامت در یک محیط داخلی و محیطی ، به طور معمول هتم در استخدام بزرگتر از کودکان مبتلا به COVID-19 بدون علامت می شود. وی گفت: در صورت عدم آزمایش ، شناسایی COVID-19 و قرنطینه ، این کودکان می توانند ویروس را به بزرگسالان د برسانندخطر خطر در جامعه تولید کنند.

او گفت ، جوامع دارای مدرسه حضوری با افزایش COVID-19 روبرو می شود ، “مهم نیست که چقدر مراقب باشید.” “این بیماری می تواند به صورت نمایی تکثیر شود.”

هویین فکر می کند اگر تمام دانش آموزان ، معلمان و کارکنان تحصیل در دوره نقاب داشته باشد ، باید محافظت شود. با این حال ، معلم و مدرسه پرسنل هنوز با COVID-19 در خارج از مدرسه تنظیم ببندند.

چهار گفتگو ، آزمایش COVID-19 که به طور دقیق و در هر کسی ممکن است باشد ، اگر شکست دهید زنجیره انتقال کمک کند.

والدین شهرستان گیگا به او گفته اند که فرزندان آزمایشی برای آنها دشوار است ، زیرا بعلاوه از بیمارستان ها و مراکز رانندگی جوانان را آزمایش نمی کند. کواد گفت: “در حال حاضر دسترسی به آزمایش وجود ندارد.”