زندگی دوقلوهای همسان همیشه با مشکلاتی مثل اشتباه گرفتنشان با هم همراه س؛ مشکلاتی که گاه خنده دار و گاه رو مخه؛ دو زوج دوقلوی چینی بخاطر این تن به جراحی پلاستیک داده ان.

به گزارش مجله آلامتو به نقل از مجله مهر: ماجراهای مربوط به دوقلوها همیشه جذاب بوده و سوژه خیلی از فیلما شده. واسه دوقلوها هم این شباهت خاطرات تلخ و شیرینی به همراه داشته. از امتحان دادن به جای همدیگه تا به جای هم تنبیه شدن و به جای هم سربازی رفتن از حاشیه های جذاب زندگی دوقلوهاست. این شاید اول باحال و خنده دار باشه؛ اما در زندگی واقعی بعضی وقتا می تونه خسته کننده هم باشه؛ این مشکل وقتی بیشتر می شه که اونا تصمیم بگیرن با هم ازدواج کنن و اتفاقا این دوقلوها چینی هم باشن!

دو داداش چینی در یکی از روستاهای چینی وقتی تصمیم به ازدواج می گیرند با دو آبجی دوقلو از روستای همسایه خود آشنا می شن و حالا حدود یه ماه س که ازدواج کرده ان. اما زندگی اونا از همون اول با مشکلات جدی روبه رو می شه.

این دوقلوها اونقدر به هم مثل هستن که به سختی می توان باور کرد که دو آدم جدا از هم هستن؛ در واقع هر دوی این دوقلوها از دید ظاهری به طور کامل مثل هم هستن و حتی صدای اونا هم با همدیگه خیلی فرقی نداره. این شباهت تا حدیه که در روز ازدواجشون دوستان و خونواده و حتی پدر و مادرها هم به زور اونا رو تشخیص میدن و کل مراسم عروسی به بررسی و شناسایی اونا می گذره؛ اما نقطه بالاترین درجه این ماجرا از جایی شروع می شه که خودشون هم نمی تونن همسران خود رو تشخیص بدن! به خاطر همین قضیه بارها همسران هم رو به اشتباه می گیرند و سوتفاهم ها شروع می شه.

این دو زوج بعد از این ماجراها به دکتر مراجعه کرده و طی چند عمل جراحی سرپایی روی پیشونی و بینی، تغییراتی در ظاهر خود ایجاد می کنن؛ اما هنوزم مثل قبلی مثل هم هستن!

عادات روزانه زنان چینی واسه زیبایی و جوون موندن

رکورد گینس صعود پله با سر

خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *