دادگاه عالی ایتالیا شکایت امیر قطر رو از روزنامه پرتیراژ “لارپوبلیکا” واسه دریافت غرامت مالی، نپذیرفت.

 

 

 

به گزارش العالم، این روزنامه ایتالیایی با اشاره به سفر “حمد بن خلیفه آل ثانی”  به این کشور، نوشته بود: امیر قطر به همراه ۵ همسرش به ایتالیا اومد.

پایگاه اینترنتی وطن نوشت: دادگاه عالی ایتالیا اعلام کرد که این روزنامه به صورت غیرعمد اعلام کرده بود که امیر قطر ۵ همسر داره.

 

قبل از اونم روزنامه اسپانیایی اونو در گزارشی نوشته بود که امیر قطر پس از انقلابهای گذشته در کشورای عربی به سلطه اقتصادی و سیاسی در این کشورا دست یافته و درحال سوء به کار گیری بحران اقتصادی کشورای غربیه.

 

این روزنامه در گزارش خود نوشته بود: امیر قطر که اونو کیسنجر عربی می گن، از بهار عربی و بی ثباتی بیشتر کشورای عربی سوء استفاده کرده تا بتونه بین این کشورها به بالاترین جایگاه اقتصادی و سیاسی برسه؛ ایشون هم اینکه از بحرانهای اقتصادی در کشورای غربی سوء استفاده کرده و تلاش می کنه نفوذ بیشتری در دنیا به دست بیاره.

 

این روزنامه اسپانیایی اضافه کرد: امیر قطر علاوه بر داشتن یه شبکه خبری بزرگ به نام الجزیره، مالک بزرگترین شرکتهای جهانیه، و یه هتل بزرگ در اروپا داره؛ اونم اینکه در مورد خدمات بانکی در غرب جایگاهی مهم داره.

 

این روزنامه با اشاره به دخالت قطر پس از انقلابها در کشورای عربی در فلسطین، لیبی، مصر، و سوریه تأکید کرد که قطر به دنبال سلطه بر کل دنیا از شرق تا غربه.

 

 

منبع:tabnak.ir

امیر قطر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *