ماساژ درمانی

به گزارش آلامتو به نقل از مجله سلامت ؛ درد اگه بدون درمان رها شه می تونه تاثیر منفی بر کیفیت زندگی شما بزاره. در زیر این که چیجوری ماساژ درمانی می تونه واسه مدیریت درد شکل های جور واجور صدمات و شرایط به درد بخور باشه آمده.

۱. .

تحقیقات زیاد نشون داده ان که ماساژ درمانی می تونه واسه شکل های جور واجور خاصی از کمر درد طولانی اثر داشته باشه. مخصوصا وقتی که با ورزش و شکل های جور واجور دیگه توان بخشی ترکیب می شه. علاوه بر کمک به کاهش دردهای طولانی، ممکنه تکیه بر داروهای ضد التهابی واسه کنترل درد رو کم کنه.

۲. گردن درد.

ماساژ درمانی می ‍‍ تونه به کاهش درد شکل های جور واجور خاصی از درد گردن کمک کنه. یه مطالعه گذشته نشون داد که ماساژ زیاد در هفته می تونه به کاهش درد طولانی گردن کمک کنه و بعضی عملکردهای روزانه رو بهتر کنه

۳. آرتروز.

ماساژ به افراد گرفتار به آرتروز با درد طولانی و یا جنب و جوش محدود کمک می کنه تا درد کم بشه و کارکرد اونا بهتر شه.

۴. فیبرومیالژیا.

در حالی که دلیل این مریضی نامشخصه، ماساژ یکی از شکل های جور واجور درمان واسه این بیماریه که موفقیت های کوتاه یه مدت رو واسه بعضی از افراد داشته. ماساژ می تونه به بهتر شدن درد و بهبود کیفیت زندگی کمک کنه، مخصوصا وقتی که با درمان های دیگه ترکیب می شه.

۵. آسیب و بازسازی ورزشی.

ماساژ می تونه واسه همه ی ورزشکاران از همه سطوح به درد بخور باشه. بعضی از تحقیقات نشون داده ان که ماساژ می تونه به کاهش درد عضلانی، خشکی و خستگی کمک کنه و باعث بهتر شدن ریکاوری پس از شکل های جور واجور خاصی از ورزش ها می شه.

خواص مدیتیشن واسه پوست و زیبایی

امتیازات مدیتیشن

آموزش ماساژ مجله سلامت