درمان لکنت زبون

محققان ایرونی تونستن واسه اولین بار در دنیا لکنت زبون رو براساس مثل سازی ذهنی و تصویر سازی ذهن به صورت قطعی درمان کنن.

دکتر محمد احسان تقی زاده، دکترای روانشناسی  و مجری طرح «ایجاد روش درمان قطعی لکنت زبون» در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: این روش براساس یه روش علمی، پژوهشی و دانشگاهیه که پس از یه دهه به نتیجه قطعی رسیده.

ایشون با بیان اینکه روش درمان قطعی لکنت زبون براساس علم مثل سازی ذهن و تصویر سازی دهنیه، گفت: از سال گذشته با به کار گیری راه ابداعی خود، مبادرت به درمان لکنت زبون از رنج سنی ۳ سال به بالا کردیم که بیشتر از ۵۰ نفر به صورت قطعی درمان شدن.

به گفته ایشون، این روش واسه اولین بار در دنیا اعمال و قابل انتقال به امریکا و اروپا هم هست چراکه درمانای ارائه شده بوسیله محققان خارجی قطعی نبوده و گاهگاه برگشت پذیر هستن.

تقی زاده گفت: روشای جراحی، دارویی، نصب دستگاه هوشمند در حلزون گوش، نصب پروتز در حنجره و… از جمله روشای استفاده شده در دنیا واسه درمان لکنت زبون هستن که هیچ کدوم از اینا به درمان قطعی منتهی نمی شن.

استاد دانشگاه پیام نور تاکید داشت: روش استفاده شده بوسیله تیم تحقیقاتی ما، به درمان قطعی لکنت زبون می رسه چراکه بیشتر از ۳۰ روش علمی براساس زبون ذهن در اون استفاده شده.

ایشون با تاکید بر اینکه از راه مثل سازی ذهن و زبون ذهن به درمان لکنت رسیدیم، گفت: با به کار گیری این روش لکنت زبون برگشت ناپذیره و این بدون معناست که لکنت فرد برطرف شده و تا آخر عمر لکنت نخواد داشت.

به گزارش مهر، لکنت زبون یه جور مشکل گفتاره که مشکلاتی رو در ایجاد رابطه با سرعت مناسب و به طور پیوسته و روان بوجود میاره. در واقع لکنت یعنی تکرار، کشش و یا قفل شدن غیر ارادی کلمه یا بخشی از کلمه که فرد قصد بیان اون رو داره.

خواص مدیتیشن واسه پوست و زیبایی

امتیازات مدیتیشن

خبرگزاری مهر چیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *