هلاکت 33 داعشی در درگیری بر سر پول و زن!

مسئول اطلاع رسانی حزب دموکرات کردستان در موصل از کشته شدن ۳۳ تروریست داعشی در درگیری بر سر قدرت، پول و زن، در غرب و شرق موصل خبر داد.

سعید مموزینی امروز سه شنبه تاکید کرد که این تعداد ازعناصر مسلح داعش، روز گذشته در درگیریای مسلحانه میان همدیگه یکی در تلعفر(واقع در۸۰ کیلومتری غرب موصل) و دیگری در منطقه الکرامه در شرق موصل، به هلاکت رسیدن.

ایشون اضافه کرد: درگیریا بر سر قدرت میان عناصر مسلح خارجی و محلی انجام شد، تسلط بر پول، تقسیم زنان واسه جهاد نکاح و عقب نشینی در برابر نیروهای پیشمرگه علل دیگه درگیری میان عناصر داعش با همدیگه بود.

از طرف دیگه، “گروهانای جهاد” یکی از گروه های نیروهای بسیج مردمی عراق امروز سه شنبه از مقابله با حمله داعش در شمال شهر فلوجه و به هلاکت رسوندن بیشتر از ۴۰ نفر از عناصر این گروه تروریستی خبر داد.

به گفته “گروهانای جهاد”، نیروهای اونا حمله شدید داعشیا به منطقه الشیحه در شمال فلوجه رو خنثی کردن. این نیروها بیشتر از ۴۰ داعشی رو کشته و ۳ زره پوش رو به کمک جنگندهای ارتش ویرون کردن.

یادآور می شه که فرماندهی عملیات مشترک در ۱۳ ژوئیه ۲۰۱۵ با اعلام شروع عملیات آزادسازی استان الانبار از دست گروه تروریستی داعش، تاکید کرد که نیروهای امنیتی الان درگیر جنگهای آزادسازی هستن و به سمت اهداف از پیش تعیین شده در استان جلو رفتن می کنن.

فریب داعشیا با مانکن!+عکس

جوآنا پالانی؛ دختری که داعش واسه سرش جایزه گذاشت+عکس

العالم داعش