دستمزد ۹۰ میلیونی گلزار و ماجرای گدای سر خیابون

محمد رضا گلزار با انتقاد از طرح مسئله دستمزد ۹۰میلیونی خود به خاطر سه روز بازی در فیلم «دموکراسی تو روز روشن»، گفت:« ببینین چه قدر مطبوعات به این موضوع پرداخته​ان که حتی گدای سر خیابون هم این موضوع رو به من گفته.»

گلزار در گفت و گو با نشریه زندگی ایرونی اضافه کرد: «سر چهارراه یه پسر بچه ۹ساله به شیشه ماشین من زد و گفت راسته که واسه ۳ روز ۹۰ میلیون گرفته​اید.»

ایشون در ضمن گفتن : «کسی صلاح دونسته که من در اون کار باشم و کس دیگه ای رو مناسب ندونسته و گفته شاید حضور این آدم به فروش و نوع فیلمبرداری و نوع ساخت فیلم کمک کنه.»

گلزار گفت: «خدا راشکر فیلم هم فروش موفقیت آمیزی داشته و بعد هم تصویر دنیای هنر فیلم رو به مبلغ خوبی خریده س. واسه این موضوع همه هم راضی هستن فقط یه نفر ناراضیه که اونم در تلویزیون و مطبوعات وقت می​گذارد.»

این بازیگر در بخش دیگری از صحبت​های خود گفت:« من برنامه​هایی می​بینم در تلویزیون که درباره دستمزد صحبت می​کنن . این سینما هیچ مشکل دیگری غیر از این نداره؟»

۵-۶برنامه درباره دستمزد صحبت می​کنن.محمد رضا گلزار هم اینکه بدون به اشاره به نام این برنامه گفته:«برنامه بدی درتلویزیون در حال پخشه که در شرایط الان به جای کمک به سینما فقط اون رو می​کوبد و حتما مسخره س. به نظرم هرکسی این برنامه رو می​بیند با من هم نظره.»

 

جمع آوری: آلامتو