«لیندسی لوهان» هنرپیشه زن هالیوود که چهارشنبه گذشته پس از تصادف با یه عابر پیاده از صحنه فرار کرده بود بوسیله مقامات پلیس دستگیر شده و مورد بازجویی قرار گرفت. مقامات پلیس تاکید کردن که یه مرد ۳۴ ساله ادعا کرده که لوهان به هنگام رانندگی تو یه خیابون کم عرض در منطقه چلسی منهتن با اون برخورد کرده اما به سرعت صحنه رو ترک کرده. انگار لوهان بعد از بروز تصادف واسه بررسی اندازه خسارت وارده به خودرویش از اتومبیل خارج شده اما بعد از یه مدت از صحنه دور شده.

اون طور که people گزارش کرده انگار لیندسی لوهان در حال رانندگی با پورشه ای مشکی رنگ مدل ۲۰۱۰  Cayenne SUV بوده که با این مرد تصادف کرده و در نتیجه این تصادف زانوی مرد آسیب دیده و به خاطر همین به بیمارستان بِلِوو منتقل شده. از شدت جراحات وارده به این مرد اطلاعاتی در دسترس نیس.

در همین رابطه مدیر برنامه های لیندسی لوهان بیانیه ای صادر کرده و گفته:«هنوز اطلاعات کافی جمع آوری نشده و به نظر می رسه اینم از اون دست گرفتاریهایی باشه که بیخود ایجاد شده. ما مطمئنیم که دلایل قضیه طی هفته های آینده روشن می شه و بر همین پایه نادرستی اخباری که علیه لیندسی لوهان منتشر شده تایید می شه.»
جالبه بدونین که برخلاف شایعات تعدادی از رسانه ها تصادف لیندسی لوهان هیچ ربطی به مصرف مشروبات الکلی نداشته و انگار فقط به وجود اومده بوسیله بی دقتی بوده.

شبکه ایران هالیوود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *