taiwan-household-water-filtration3

با در نظر گرفتن نیاز امروزه به دستگاه تصفیه آب خونگی در منازل انتخاب یه دستگاه تصفیه آب خوب که از نظر کیفیت ساخت و کیفیت آب خروجی در سطح بالایی بوده و هم از قیمت مناسبی بهره مند باشه به یکی از نگرانی های خونواده ها تبدیل شده. از این رو در بین دستگاه تصفیه آب خانگیای موجود در بازار بهترین و مناسب ترین دستگاهی که نیازای خونواده های ایرونی رو برطرف کنه دستگاه تصفیه آب تایوانیه که دلایل این سخن رو در ادامه توضیح میدیم.

امتیازات دستگاه تصفیه آب تایوانی

امروزه کشور تایوان در مورد دستگاه تصفیه آب یکی از کشورای پیشرو و نوآور بوده و دارای شرکتای بزرگیه که در مورد تصفیه آب فعالیت می کنن. از اونجا که تکنولوژی ساخت دستگاه تصفیه آب در کشور تایوان از آمریکا در دهه گذشته وارد شده کیفیت دستگاه های تولیدی در این کشور معمولا تحت لیسانس شرکتای آمریکایی و معتبر بوده که این نشون دهنده بالا بودن کیفیت دستگاه های تصفیه آب تولید شده در این کشوره.

وسیع بودن تنوع طرح در ساخت دستگاه تصفیه آب خونگی و نیمه صنعتی جوابگوی نیاز خونواده ها و هم مشاغل جور واجور بوده

taiwan-household-water-filtration2

دستگاه های تولیدی در کشور تایوان به دلیل کیفیت بالا اکثرا همه گواهی اسمای لازم که باید یه دستگاه تصفیه آب دارا باشه رو داشته تا اونجا که شرکتای تولید کننده دستگاه تصفیه آب در این کشور علاوه بر کشورای آسیایی دارای نمایندگی در کشورای اروپایی و آمریکایی هستن که این نشون از معتبر بودن این شرکتا در این مورد و هم مقبولیت تولیدات اونا در سراسر دنیاس

یکی دیگه از امتیازات تصفیه آب خونگی تایوانی علاوه بر کیفیت بالای اون پایین بودن قیمت دستگاه های تایوانی نسبت به دستگاه های مشابه در دیگه کشورای سازنده تصفیه آبه. پایین بودن قیمت این دستگاه ها نسبت به دیگر سازندگان دستگاه تصفیه آب خونگی به دلیل ارزون بودن نیروی کار در این کشور نسبت به بقیه کشور هاس که باعث برتری تولیدات این کشور شده.

taiwan-household-water-filtration1

شرکت پیوریکام

از معتبر ترین و بزرگترین شرکتای تولید کننده دستگاه تصفیه آب در کشور تایوان که هم از نظر کیفیت قطعات، فیلتر تصفیه آب و هم از نظر قیمت به بقیه شرکتای تایوانی برتری داره شرکت پیوریکامه که دارای همه گواهی اسمای لازم دستگاه تصفیه آب بوده و هم در اروپا و آمریکا نمایندگی فعال داره .

کیفیت بالای قطعات استفاده شده مثل فیلتر دستگاه تصفیه آب ، هوزینگا ، پمپ ، مخزن ، شیر برداشت ، سوئیچای فشار بالا و پایین و هم اینکه خط تولید به طور کامل مکانیزه و بهداشتی از نقاط قوت شرکت پیوریکام نسبت به بقیه شرکت هاس.

دستگاه های تولید شده در این شرکت تحت لیسانس آمریکا بوده و تولیدات اون با اسمای مختلفی چون پیوریکام ، پیوریتک و Ck در ایران و بقیه کشورا شناخته شده.

چیجوری سلامت روحی خود رو افزایش بدیم؟

چیجوری با انگیزه کار کنیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *