دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره سوپریما FaceStation 2 پیشرفته ترین دستگاه کارت ساعت زنی و ترمینال حساب می شه که بهترین ویژگیای جهانی رو ارائه می کنه و از آخرین خلاقیتای بیومتریک تشخیص چهره سوپریما استفاده میکرد و ترکیبی از سرعت ، امنیت و دقت بسیار بالا رو ارائه میده .

با به کار گیری اختراع ثبت شده مهندسی نوری شرکت سوپریما دستگاه تشخیص چهره  FaceStation 2 محدوده کارکرد و تشخیص چهره در روشنایی ۲۵۰۰ لوکس نوری رو داراه که بدون در نظر گرفتن شرایط نور محیطی کارکرد با اطمینان بسیار بالائی رو ارائه میده .

دستگاه FaceStation 2 با یه ساختار ارگونومیک خاص به شکلی طراحی شده که کارکرد استثنایی عالی رو واسه استفاده به عنوان کنترل تردد و حضور و غیاب در مجموعه های بزرگ و کوچیک ارائه می کنه .

یکی بودن چهره با سرعت بالا

دستگاه کنترل تردد و حضور غیاب FaceStation 2 از آخرین الگوریتم شناسایی و یکی بودن چهره سوپریما استفاده میکرد و به لطف به کار گیری پردازنده چهار هسته ای GHZ  ۱.۴ و الگوریتم شناسایی منحصر به فرد FaceStation 2 به یکی از سریع ترین ماشینای شناسایی و تطبیق در دنیاس که سرعت شناسایی تا ۳۰۰۰ تطبیق در ثانیه رو داره .

ظرفیت حافظه بسیار بالا

دستگاه FaceStation 2 ظرفیت حافظه خیلی بالایی رو واسه مدیریت بیشترین تعداد کاربر در کلاس خود ارائه میده . یه و کنترل تردد FaceStation 2 به تنهایی ظرفیت تعریف ۳۰.۰۰۰ کاربر ، ۵۰.۰۰۰ لاگ تصویر چهره و ۵.۰۰۰.۰۰۰ لاگ تردد رو داره .

کارکرد عالی در همه شرایط نوری محیط

دستگاه FaceStation 2 با به کار گیری اختراع IR روشنایی سوپریما الان محدود عملیاتی تا ۲۵.۰۰۰ لوکسی نوری رو داراه که در حدود ۵ برابر بالاتر از میانگین محدود کارکرد روشنایی در این صنعته .

در شدت روشنایی ۲۵.۰۰۰ لوکس نوری FaceStation 2 امکان تشخیص بدون معطلی چهره و بدون در نظر گرفتن نصب در محیط داخلی و یا خارجی ساختمون رو داره و امکان نصب و کارکرد در محیط باز رو هم داراه .

ویژگیای پیشرفته امنیتی

۱- فناوری ایفرارد به خاطر تشخیص چهره جعلی

۲- فناوری کارت خوان RF با پشتیبانی از آخرین استانداردای RFID

۳- ثبت ترددا با تصاویر با کیفیت چهره

طراحی بهتر شده واسه محدوده ارتفاع و به کار گیری دستگاه

FaceStation 2 محدوده ارتفاع بسیار وسیع ۱۴۵ cm – ۲۱۰ cm رو واسه به کار گیری دستگاه رو جفت و جور می سازه .

با به کار گیری براکت تنظیم شیب دستگاه ، امکان همسان سازی ارتفاع کاربری جور واجور ایحاد می شه که امکان استفاده واسه آدما به روی صندلی چرخ دار و کودکان هم جفت و جور میاد .

محیط کاربری بر اساس Android

دارای صفجه نمایش عریض تموم لمسی LCDه و یکی از بهترین رابطای گرافیکی کاربری رو جفت و جور می سازه .

با به کار گیری آخرین نسخه سیستم عامل Android 5.0 رابط کاربری گرافیکی ساده و کاربر پسند رو واسه استفاده کاربر و مدیر دستگاه جفت و جور می سازه طوریکه تقریبا هیچ گونه آموزشی رو واسه کار با دستگاه واسه کاربران و مدیر دستگاه نیاز نداره .

دستگاه ساعت حضور و غیاب Suprema BioStation A2

دستگاه ساعت زنی Biostation A2 یکی از پیشرفته ترین دستگاه های حضور غیاب و کنترل تردد هست که از ویژگیای  نسل جدید بیومتریک وسطح امنیتی سوپریما استفاده میکرد. دستگاه Biostation A2 پیشرو  در کارکرد تطبیق اثر انگشته و یکی از بهترین عملکردای شناسایی اثر انگشت  در دنیا رو جفت و جور کرده که سطح امنیتی غیر قابل انتظار با دقت خیلی بالایی رو بوجود میاره.

 بهترین کارایی در جهان

از جمله ویژگیای منحصر به فرد دستگاه Biostation A2 میشه به پردازنده قوی ۸ هسته ای ، کارکرد شناسایی بینظیر، عکس العمل سریع به کاربران  و گرافیک قوی اشاره کرد که در کنار حافظه داخلی ۸ گیگابایتی توانایی تعریف ۵۰۰ هزار کاربر و ۵میلیون تردد و ۵۰ هزار لاگ تصویر رو واسه کاربران جفت و جور میکنه.

 بهترین دقت در جهان

دستگاه Biostation A2 از امتیازات سنسور جدید OP5 سوپریما استفاده میکرد که در کنار الگوریتم پیشرفته شناسایی اثر انگشت سوپریما بالاترین دقت شناسایی اثر انگشت در دنیا رو جفت و جور کرده.وسیع تر شدن ناحیه اثر انگشت به همراه چگونگی جدید تعریف اثر انگشت و تکنیکای پردازشی مانند کنترل تردد انطباقی وکاهش اندازه مشکل باعث شده که دستگاه Biostation A2 در محیطای جور واجور اندازه خطای بسیار پایینی رو دارا باشه

بالا رفتن سطح امنیتی

دستگاه Biostation A2دارای همه ویزگیای شاخص شناسایی زنده اثر انگشت شرکت سوپریماه.  ترکیب تکنولوژی الگوریتم شناسایی به همراه ویژگیای اختصاصی نوری در دستگاه Biostation A2 امکان شناسایی اثر انگشتای تقلبی از هر جنس و نوع رو خیلی راحت  واسه این دستگاه جفت و جور می آورد.

توانایی استفاده پیشرفته

دستگاه Biostation A2 به شکلی طراحی شده  است که امن ترین حالت  استفاده رو واسه کاربر جفت و جور می آورد. صفحه نمایش ۵ اینچی LCd با به کار گیری فناوری Ips زاویه دید گستردهای رو بوجود میاره که با به کار گیری صفحه شیشه ای تقویت شده مواظبت می شه وبیشترین میدون دید صفحه نمایشگر رو جفت و جور می آورد.رابط کاربری این دستگاه الهام گرفته از اندرویده و کارکرد آسون و  فهم  کاربری ساده رو در دسترس قرار میده.

مزیتای طراحی

یکی از امتیازات طراحی دستگاه Biostation A2 طراحی شفاف قالب جلویی دستگاهه که از شفافیت خاصی برخورداره و از جمله طراحی  منحصر به فرد این دستگاه به کار گیری رنگ رز گلد در حاشیه های بغل دستی دستگاهه که در ترکیب رنگ با محیط دور و بر جلوه خاصی رو به این دستگاه می بخشه.

یکی بودن بسیار بالا

دستگاه Biostation A2 از دوربین ۲MP با زاویه دید بالا استفاده میکرد که تصاویر با کیفیت بالا از صورت افراد رو دریافت می کنه و از فناوری دوربین هوشمند تشخیص افراد واسه ثبت تصاویر تردد افراد استفاده می کنه.

دستگاه Biostation A2 هم اینکه توانایی استفاده به عنوان تلفن تصویری رو داره و از ویژگیای wifie ، poe بهره منده واز طیف خیلی از کارتای RF رو جهت برابری پشتیبانی می کنه.

دستگاه ساعت حضور و غیاب Suprema face Station

دستگاه حضور و غیاب FaceStation  ودستگاه کارت ساعت زنی کاملترین دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره س که دارای دو دوربین تشخیص چهره س. این دستگاه تنها دستگاه تشخیص چهره با اسکن سه بعدیه. دستگاه حضور و غیاب FaceStation واسه شناسایی چهره ۲۵ نقطه از صورت رو جهت شناسایی استفاده می کنه و تغییرات چهره رو موقع شناسایی روش زوم می کنه. این موضوع باعث می شه که پس از تغییررات چهره مثل به کار گیری عینک، تغییر آرایش ریش و صورت بدون هیچ گونه مشکلی شناسایی چهره انجام گیرد. سرعت شناسایی بسیار بالا  و امکان تعریف ۱۰ هزار کاربر از ویژگیای منحصر به فرد این دستگاه حضور و غیاب محصوب می شه.

صفحه نمایش لمسی تموم رنگی

دارای صفحه نمایش ۳.۴ اینچی تموم رنگی لمسی Icon Base با محیط کاربری ساده و کاربر پسند

دارای دو عدد دوربین تشخیص چهره

دارای دو عدد دوربین تشخیص چهره با توانایی تشخیص چهره و ثبت تصویر یه دوربین واسه نور طبیعی و یه دوربین با توانایی کار در تاریکی مطلق    

وب سرور داخلی

امکان اتصال به دستگاه از راه وب سرور دستگاه و اعمال تنظیمات، جابه جایی تصاویر و اطلاعات روی دستگاه های جور واجور از راه شبکه

سرعت بسیار بالای شناسایی چهره

دارای دو عدد پردازنده Dual-cpu

یه پردازنده GHZ DSP 1.1 مخصوص دو دوربین تشخیص چهره و یه پردازنده ۶۶۷ Mhz جهت کارکرد عمومی دستگاه

تنوع ارتباطاتی دستگاه

تنوع ارتباطی دستگاه از راه WLAN ، LAN ، TCP/IP ، Wiegand ، RS485 ، RS232 ، TTL I/O ، Relay ، USB (Host & Slave) ، SD card slot

تامین جریان برق از راه شبکه (PoE)

دستگاه توانایی تامین برق از راه شبکه (POE : Power over Ethernet) رو داره و این موضوع باعث کاهش هزینه های سیم کشی و کابل کشی می شه

استفاده به عنوان تلفن تصویری

امکان به کار گیری دستگاه به عنوان تلفن تصویری بر اساس شبکه و یا تلفن آنالوگ هست

حضور غیاب بیومتریک       

Access Point

دستگاه تشخیص چهره FaceStation دارای شبکه بیسیم به خاطر رابطه دستگاه با بقیه سیستمای مورد نظره. شبکه های بیسیم نیاز به به کار گیری Access Point رو ندارن.

* این محصول طبق درخواست مشتری به همراه دستگاه ارائه می شه.

حضور غیاب و access control       

تلفن داخلی

تلفن داخلی به خاطر رابطه با آیفون دستگاه استفاده میشن.

* این محصول طبق درخواست مشتری به همراه دستگاه ارائه می شه.

Secure IO         

دستگاه SecureI/O

دستگاه Secure-IO یه مکمل امنیتی جهت ارتقای سطح امنیتی سیستمای کنترل تردده. این دستگاه بین دستگاه های کنترل تردد (Biolite-net , BioStation, …) و سیستمای الکترونیکی و سیستمای باز و بست دربا مثل قفلای برقی, درب خودکار و آلارم قرار میگیره.

* این محصول بنا به درخواست مشتری به همراه دستگاه ارائه می شه.

biomini

سنسور اثر انگشت با پورت USB

در سازمانا و ارگانایی که تعداد پرسنل زیادی دارن به خاطر سهولت تعریف اثر انگشت در دستگاه های حضور و غیاب, اثر انگشت افراد بوسیله سنسور اثر انگشت Biomini اسکن شده و از راه کامپوتر و شبکه روی دستگاه ها قرار میگیره.

* این محصول طبق درخواست مشتری به همراه دستگاه ارائه می شه.

حضور غیاب و کنترل تردد    

آداپتور ۱۲V 2.5A

آداپتور جهت تامین برق دستگاه استفاده میشن.

* این محصول طبق درخواست مشتری به همراه دستگاه ارائه می شه.

باطری قابل شارژ

موقع قطع جریان برق ، باطری قابل شارژ تا حدود ۵ ساعت امکان به کار گیری دستگاه رو جفت و جور می کنه.

* این محصول طبق درخواست مشتری به همراه دستگاه ارائه می شه.

کارکرد جداگونه (Standalone)

در حالت بالا دستگاه به صورت جداگونه و بدون اتصال به شبکه روی درب نصب می شه و در صورت به کار گیری توانایی کنترل تردد دستگاه رله برقی فرمون باز شدن رو به قفل برقی, گیت ورود و خروج و .. میده.

به خاطر انتقال اطلاعات در این حالت دستگاه از راه کابل شبکه (Lan / Wireless Lan) به سرور و یا کامپیوتر به صورت موقت وصل می شه و اطلاعات تردد موجود در اون تخلیه می شه. هم اینکه امکان اتصال موقت دستگاه به کامپیوتر از راه پورتهای RS232 ، RS485 ، USB و یا انتقال اطلاعات از طریق USB Flash Memory هست.

کارکرد جداگونه با امنیت دوبرابر

در حالت بالا دستگاه به صورت جداگونه نصب می شه و از راه پورت RS 485 به دستگاه Secure-IO وصل می شه و خروجی رله دستگاه Secure-IO فرمون باز و بسته شدن درب رو به قفل برقی و یا گیت ورود و خروج میده.

به خاطر انتقال اطلاعات در این حالت دستگاه از راه کابل شبکه LAN به سرور و یا کامپیوتر به صورت موقت وصل می شه و اطلاعات تردد موجود در اون تخلیه می شه.

کارکرد در شبکه بی سیم

در حالت اشاره شده فوق دستگاه حضور و غیاب به صورت تعریف دائمی  IP در شبکه LAN قرار میگیره و امکان کنترل دستگاه بوسیله نرم افزار و اعمال تنظیمات، برنامه ریزی و سطح دسترسی بوسیله نرم افزار تحت شبکه جفت و جور می شه که این دسترسیا براساس تاریخ و زمان صورت میگیره.

به خاطر استفاده دستگاه به عنوان کنترل تردد ، امکان اتصال خروجی رله دستگاه به قفل برقی، قفل مگنت، گیت ورود و خروج و … وصل می شه.

در صورت نیاز به اعمال امنیت بیشتر میشه از دستگاه SecureI/O استفاده کرد.

دستگاه حضور و غیاب  BioStation 2

 دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد سوپریما BioStation 2 علاوه بر زیبایی ظاهر از جدیدترین تکنولوژیای شرکت سوپریما بهره منده . این دستگاه کارت ساعت زنی ترکیبی از پردازنده قوی جدید ، سنسور نوری نسل جدید سوپریما و الگوریتم شناسایی و تطبیق بهتر شده اثرانگشته که کارایی بی همتایی رو واسه این دستگاه ارائه میده .

دستگاه حضور و غیاب  BioStation 2 گرفتن هویت سریع ، رو در اختیار کاربران قرار میده و هم اینکه امکان انتقال اطلاعات در حجمای بالا رو با سرعت بالایی جفت و جور می کنه و این موضوع مدیریت اطلاعات دستگاه رو خیلی راحت در اختیار کاربران قرار میده که واسه استفاده در نرم افزارای چند منظوره بسیار تطبیق پذیره

مطابقت و تاییدیه سریع

دستگاه ساعت زنی BioStation 2 به شکلی طراحی شده که مطابقت و تاییدیه شناسایی افراد رو با سرعت بالاِئی انجام بده . با به کار گیری سخت افزار قوی و الگوریتم پیچیده شناسایی اثر انگشت این دستگاه قادر به شناسایی تا ۲۰.۰۰۰ اثرانگشت در ثانیه س .

ظرفیت حافظه بسیار بالا

دستگاه حضور و غیاب کنترل تردد و حضور و غیاب سوپریما BioStation 2 ظرفیت حافظه خیلی بالایی داره و امکان مدیریت تعداد خیلی از کاربران رو داره .

دستگاه ساعت زنی BioStation 2 امکان مدیریت تا ۱.۰۰۰.۰۰۰ نمونه اثرانگشت رو داره که این تعداد نمونه اثرانگشت بیشترین حد واسه ۵۰۰.۰۰۰ کاربر اخنصاص پیدا می کنه که برابر با جمعیت متروهای بزرگی مثل متروی میامیه .

هم اینکه این دستگاه BioStation 2 می تونه تا ۳.۰۰۰.۰۰۰ تردد رو در خود ذخیره کنه و در مواقع قطع شدن رابطه دستگاه این مزیت استفاده میشن

انتقال سریع اطلاعات

سیستم BioStation 2 دارای مزیت امکان انتقال سریع داده هاست طوریکه انتقال اطلاعات در این دستگاه به شکل قابل توجه ای بهبود پیدا کرده و امکان انتقال سریع کاربران و تردداشون رو جفت و جور می کنه طوریکه امکان انتقال اطلاعات کاربران شامل اطلاعات بیومتریک سنگین اونا با سرعت ۵۰۰۰ کاربر در دقیقه شدنیه .

نسل جدید سنسورای نوری

 نسل جدید سنسورهای نوری سوپریما استفاده شده در دستگاه BioStation 2 این دستگاه رو قادر می سازه اثر انگشتای به مراتب روشن تری رو در شرایط محیطی سخت دریافت و پردازش کنه .

سنسور اثرانگشت نوری جدید به کار رفته در این دستگاه کارکرد عالی رو واسه دریافت اثرانگشتای خیس و خشک از خودشون میده ، طوریکه امکان به کار گیری این دستگاه رو در محیطای شدیدا سخت جفت و جور می کنه

استاندارد IP65

دستگاه BioStation 2 دارای گواهی نامه IP65ه که امکان به کار گیری این دستگاه رو در محیطای باز جفت و جور می کنه و امکان به کار گیری دستگاه در داخل و یا بیرون ساختمون هست

رابط کاربری چند منظوره

سیستم BioStation 2 دارای استاندارد IP/TCPه و رابطای RS485 واسه رابطه اصلی دستگاه و سرور جفت و جور شده ، هم اینکه این دستگاه از USB و Wiegand پشتیبانی می کنه و این رابطا به خاطر بیشترین حد تطبیق پذیری دستگاه ارائه شده .

این دستگاه دارای wifi واسه نصب و راه اندازی تطبیق پذیریه و رابطه بی سیم بین دستگاه و سرور شدنیه .

منبع: دستگاه حضور و غیاب

چیجوری سلامت روحی خود رو افزایش بدیم؟

چیجوری با انگیزه کار کنیم؟