در بازرسی دقیق تر ماموران تعداد سه عدد ” رم ” گوشی تلفن هراه شامل صحنه هایی از آزار و اذیت دختران دانش آموز که بیشترً از مدارس راهنمایی بودن، کشف و ضبط کردن.

ایسنا: اعضای باندی که با اغفال دختران دانش آموز از صحنه آزار و اذیت اونا فیلمبرداری کرده و بعد مبادرت به اخاذی می کردن با شکایت یکی از قربانیان از راه پلیس امنیت عمومی شهرضا شناسایی و دستگیر شدن.

دختر علم آموزی به نام «سحر» که مورد آزار و اذیت یه باند تبهکار قرار گرفته بود یه چند وقت پیش با حضور در مرکز مشاوره فرماندهی انتظامی شهرستان شهرضا گفت: از راه دوستم با پسری به نام «فرشاد» آشنا شدم بعد از یه مدت ایشون پیشنهاد کرد که با هم به باغ پدریش رفته و لحظاتی استراحت کنیم و با هم حرف بزنیم.

ایشون اضافه کرد: پس نیم ساعت بعد از ماندنم در اون منزل، از راه نوشیدنی از خود بی خود شده و حرکات شنیعی از خود نشون دادم و این در حالی بود که فرشاد از حرکات من فیلم گرفته بود و بعد از این که کارش تموم شد فیلم اونو به من نشون داد و با دیدن فیلم تازه فهمیدم که چه اشتباه بزرگی کردم. فرشاد به من گفت از این به بعد هر روز باید به من زنگ بزنی و هر وقت خواستم باید بیایی و گرنه فیلمت رو به همه بلوتوث می کنم.

سرهنگ خسرو احمدی فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا، در این رابطه گفت: به دنبال اظهارات این دختر ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان با هماهنگی مقام قضایی به محل قرار رفته و تو یه اقدام سریع خودروی متهم رو متوقف و ایشون رو دستگیر کردن.

ایشون اضافه کرد: در بازرسی از صندوق عقب خودرو فهمیدن یه نفر دیگه به نام «محمود» که همدست متهمه در عقب خودرو مخفی شده که ایشون هم دستگیر شد.

احمدی اضافه کرد: در بازرسی دقیق تر ماموران تعداد سه عدد ” رم ” گوشی تلفن هراه شامل صحنه هایی از آزار و اذیت دختران دانش آموز که بیشترً از مدارس راهنمایی بودن، کشف و ضبط کردن.

ایشون گفت: با همکاری دو متهم دستگیرشده سه همدست اونا هم شناسایی و تو یه اقدام غافلگیرانه دستگیر شدن.

احمدی با بیان اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده و جمع آوری مستندات لازم کلیه مدارک جرم تحویل مراجع قضایی داده شدن از همه قربانیان این پرونده خواست تا به خاطر شکایت و تکمیل پرونده به پلیس مراجعه کنن.

فرمانده انتظامی شهررضا در آخر با بیان اینکه مجازات آدمایی که مبادرت به سو به کار گیری نوامیس مردم کرده و از اونا تصویربرداری کنن سنگینه خاطر نشون کرد: با سنگین شدن پرونده اعضای این باند شک نداشته باشینً مجازات سنگین تری هم واسه اونا رقم می خوره.

منبع: isna.ir / seemorgh.com

جمع آوری: آلامتو

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *