وزارت اطلاعات با با ارسال اطلاعیه ای از شناسایی و دستگیری یه جاسوس ایرونی نسل سیا خبر داد.

دستگیری جاسوس سازمان CIA در ایران

به گزارش آلامتو به نقل از ایسنا، در اطلاعیه وزارت اطلاعات آمده: دولت آمریکا در موندگاری اقدامات از روی دشمنی و همه جانبه اطلاعاتی و عملیاتی علیه جمهوری اسلامی ایران و مردم سربلند کشورمون سرمایه گذاری سنگین و طراحی پیچیده و گسترده ای رو ترتیب داده بود تا امکان نفوذ در سازمان اطلاعاتی جمهوری اسلامی ایران رو ایجاد کنه.

در همین زمینه سازمان جاسوسی آمریکا سیا به یکی از تحلیل گران اطلاعاتی خود که سوابقی مثل فعالیت در واحدهای اطلاعاتی ارتش آمریکا و حضور در پایگاه های نظامی آمریکا در افغانستان و عراق رو داره، اجرای سناریوی اطلاعاتی ـ عملیاتی پیچیده ای رو محول کرد، طی این سناریو جاسوس مورد نظر باید خود رو در راه دالان های اطلاعاتی منتهی به وزارت اطلاعات قرار می داد و در مراحل بعدی امکان القاء اطلاعات فریب در اندازه وسیع به وزارت اطلاعات و هم انجام جاسوسی رو جفت و جور آورد.

این مامور ایرونی نسل سازمان سیا پس از گذروندن آموزش های پیچیده اطلاعاتی در چند مرحله و ورود به منطقه ضمن جمع بیاری های اطلاعاتی با سلسله فعالیت های هدف دار و برنامه ریزی شده ماموریت خود رو شروع کرد اما با هوشمندی سربازان گمنام امام زمان (عج) به محض ورود این فرد به پایگاه بگرام افغانستان مورد شناسایی قرار گرفته، جاسوسی نامبرده و ماموریت های محول شده به ایشون رو شد. براساس همین گزارش جاسوس یاد شده بعد زیر نظر مامورین اطلاعاتی جمهوری اسلامی ایران قرار گرفت و پس از ورود به خاک کشورمون یه مدت تحت تعقیب بود و همزمان با شروع ماموریت جاسوسی خود مقتدرانه بوسیله سربازان گمنام امام زمان (عج) بازداشت شد.

اینجوری این طرح سازمان جاسوسی سیا هم افشا و خنثی شد و دوباره نیات پلید دشمنان با تسلط و قدرت اطلاعاتی جمهوری اسلامی ایران با شکست مواجه شد.

ابعاد و زوایای این پرونده و اطلاعات تکمیلی ظرف روزای آینده به اطلاع مردم سرافراز کشورمون می رسه.

سازمان CIA

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *