با تلفن کارتی از باجه های تلفن عمومی به آ‍‍ژانس های تاکسی سرویس بانوان زنگ می زدم و با تقلید صدای زنونه درخواست اتومبیل می کردم.پس از رسیدن تاکسی اون رو رو به کوچه ای خلوت هدایت کرده و در اونجا راننده رو بیهوش کرده و پول و طلاجاتش رو سرقت می کردم.

تهران امروز: چند روز پیش زنی به دادسرای نجف آباد اومده و به بازپرس این دادسرا گفت: من راننده تاکسی سرویس بانوان هستم. امروز واسه سوار کردن یکی از مشتریان به نزدیکی پارک…رفتم. زنی چادری رو که کنار یه کیوسک مطبوعاتی منتظر من وایس تاده بود رو سوار کرده و به طرف مقصدی که ایشون گفت حرکت کردم.

چند دقیقه بعد یه دفعه زن مسافر دستمالی مرطوب با بویی تند رو جلوی بینی من گرفته و بعد از اونم هیچی نفهمیدم. فقط وقتی به هوش آمدم خود رو داخل اتومبیلم در محله ای خلوت دیدم در حالی که با بررسی داشبورد و کیف پولم متوجه سرقت پول ها و طلاهایم شدم.

با در نظر گرفتن حساسیت موضوع بدون این دست اون دست کردن پرونده ای تشکیل و در تحقیقات ابتدایی مشخص شد مسافر نامبرده یه مرد بوده که با پوشیدن چادر و تقلید صدای خانوم ها این زن مسافرکش رو بیهوش و اموال ایشون رو با خود برده.

ادامه جستجو ها هم نشون دهنده این بود که این مسافر زن نما شاکیان دیگری هم داره که به همین ترتیب اموال اونا رو به یغما برده.

با تلاش ماموران آخرسر این مسافر در دامی که بوسیله پلیس واسه اون گذاشته شده بود گرفتار اومده و در بازرسی از ماشین ایشون یه شیشه ماده بیهوش کننده به همراه مقداری پنبه کشف شد.

متهم پس از انتقال به اداره آگاهی ایشون پس از روبه رو شدن با شاکیان به جرم خود اقرار کرده و گفت: با تلفن کارتی از باجه های تلفن عمومی به آ‍‍ژانس های تاکسی سرویس بانوان زنگ می زدم و با تقلید صدای زنونه درخواست اتومبیل می کردم.پس از رسیدن تاکسی اون رو رو به کوچه ای خلوت هدایت کرده و در اونجا راننده رو بیهوش کرده و پول و طلاجاتش رو سرقت می کردم.

ماموران در ادامه با حکم قضایی منزل متهم رو تفتیش کرده و در اونجا مقدار زیادی لوازم آرایش زنونه ویک چادر مشکی پیدا کردن.

متهم هم تحویل دستگاه قضایی شد تا به اتهامات ایشون رسیدگی شه.

 

جمع آوری: آلامتو

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *