رییس پلیس فضای تولید و رد و بدل کردن اطلاعات خراسان شمالی از دستگیری مردجوانی که با معرفی خود به عنوان «دختر» مبادرت به راه اندازی صفحه ای اینترنتی شامل تصاویر مستهجن کرده بود، خبر داد.

 

به گزارش ایسنا، سرهنگ یلی در تشریح این خبر گفت: هم جهت با مقابله با جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، تیم رصد پلیس فتا صفحه ای رو در یکی از شبکه های اجتماعی که گرداننده اون مبادرت به منتشر کردن فساد و فحشا کرده بود، شناسایی کردن.

 

رییس پلیس فتای استان خراسان شمالی با بیان اینکه با شناسایی این صفحه، اقدامات پلیس واسه دستگیری عامل اصلی اون در دستور کار ماموران قرار گرفت، اضافه کرد: نشانی گرداننده این صفحه که با گسترش فرهنگ بی ارزشی و به کار گیری فضای مجازی، اخلاق و عفت عمومی جامعه رو هدف قرار داده بود، شناسایی شده و پس از اخذ مجوزهای قضایی متهم که ساکن اسفراینه، دستگیر شد.

 

ایشون گفت: متهم پس از دستگیری به جرم خود اعتراف و گفت با شگردی خاص خود رو به عنوان دختر جوونی معرفی و از بقیه اخاذی و کارت شارژ دریافت می کرده.

 

یلی هشدارداد: والدین نظارت بیشتری نسبت به فعالیت فرزندان خود در اینترنت داشته باشن تا اونا گرفتار سایتای آلوده نشن،

 

: ایجادکننده این صفحه غیراخلاقی با گمراه کردن ذهن مخاطبان تلاش در دریافت کارت شارژ تلفن از بازدیدکنندگان سایت به خاطر ایجاد رابطه داشته که شناسایی و دستگیر شد.

ایسنا مطالب باحال روز