سه داداش قاتل

سه داداش که پس از قتل دامادشان با تغییر چهره و هویت زندگی مخفیانه ای داشتن، پس از ده سال دستگیر شدن.

به گزارش آلامتو به نقل از جام جم، چند روز پیش ماموران پلیس امنیت شهرستان رفسنجان هنگام گشتزنی در یکی از محله های این شهر به خودروی پژویی با سه سرنشین که با سرعت بالایی در حرکت بود، ظنین شدن.

اونا با اخطار به راننده، از ایشون خواستن توقف کنه و مدارک هویتی اش رو به پلیس نشون بده که اون از این کار دوری کرد و سریع دور شد. با فرار راننده ماموران به تعقیبش پرداختن و در ادامه این تعقیب و فرار خودروی دلخواه رو متوقف و هر سه سرنشین اونو دستگیر کردن. با انتقال اونا به مرکز پلیس ماموران فهمیدن متهمان هیچ گونه مدارک هویتی همراه ندارن و چهره هاشون هم استادانه گریم شده.

در این مرحله ماموران به بازجویی از اونا ادامه داده که مشخص شد، این افراد سه داداش هستن که از سال ۱۳۸۳ به اتهام قتل تحت تعقیب پلیس بودن.

متهمان واسه ادامه تحقیقات در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان رفسنجان قرار گرفتن و بازجویی از اونا دوباره از سر گرفته شد.

این سه داداش جداگونه بازجویی شدن و اظهارات متناقضی رو گفتن تا این که ماموران موضوع دستگیری اونا رو به خونواده مقتول اطلاع دادن که اونا با حضور در مرکز پلیس و روبرو شدن حضوری با سه متهم، اونا رو شناسایی و به عنوان عاملان قتل پسر جوانشان معرفی کردن.

متهمان که راهی جز بازگو کردن حقیقت نداشتن مجبوری به جرمشون اعتراف کردن. یکی از اونا در اظهاراتش به پلیس گفت: بر سر مسائل خانوادگی با دامادمان اختلاف داشتیم تا این که روز حادثه اون همراه برادرش ما رو در خیابون دید که من و دو برادرم با اونا درگیر شدیم و همزمان با بالاگرفتن این دعوا ما سه نفر با چاقوهایی که همراه داشتیم، دامادمان و برادرش رو زخمی کردیم که اون جون خودشو از دست داد و برادرش جون سالم به در برد.

متهم اضافه کرد: از اون زمان زندگی مخفیانه من و دو برادرم شروع شد. ما با چهره های گریم شده و با هویت جعلی به شهرای جور واجور سفر می کردیم. با گذشت ده سال از وقوع حادثه، تصمیم به برگشت به شهرمون و ملاقات با خونواده هامون گرفتیم. این بار هم چهره هامون رو گریم کردیم تا وارد شهر شیم که ماموران به ما مشکوک شده و پس از ده سال گرفتار شدیم.

سرهنگ محمد مهدوی نیا، فرمانده انتظامی شهرستان رفسنجان در این باره به جام جم گفت: با اعتراف متهم، دو داداش ایشون هم گفته هاش رو تائید کردن و گفتن در قتل دامادشان نقش داشتن. با ارسال قرار قانونی واسه متهمان، اونا روونه بازداشتگاه پلیس شدن تا بزودی صحنه جنایت رو دوباره درست کنن.

چیجوری سلامت روحی خود رو افزایش بدیم؟

خواص عشق واسه بدن

جام جم آنلاین