به گزارش واحد مرکزی خبر، جانشین فرماندهی انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت : ساعاتی پیش ماموران پلیس آگاهی این استان با همکاری گروه های اعزامی از پلیس آگاهی استان اصفهان و پشتیبانی اطلاعاتی پلیس امنیت عمومی استان سه نفر از عاملان اصلی پرونده جنایت خمینی شهر اصفهان رو دستگیر کردن.

دستگیری 3 نفر دیگه از عاملان جنایت خمینی شهر

چهارشنبه چهار خرداد، در مهمانی خانوادگی در یکی از باغ های دور و بر خمینی شهر که شرکت کنندگان اون بدون رعایت موازین به جشن وپایکوبی مشغول بودن، بعضیا اراذل و اوباش منطقه با اطـلاع از این موضوع و هماهنگی با دیگه دوستان خـود ضمن ورود به داخل باغ، زنان و دختران اونا رو مورد اذیت و آزار جنسی قرار دادن.

سرهنگ طاهر اضافه کرد: با تلاش و پیگیری های دائمی ماموران پلیس آگاهی، مخفیگاه این متهمان که به قصد خروج از کشور وارد سیستان و بلوچستان شده بودن در مناطق حـاشیه شهر زاهدان شناسایی و به صورت نامحسوس تحت نظر قرار گرفت.

ایشون گفت: ساعاتی پیش در عملیاتی خاص و با مبادرت به موقع ماموران پلیس آگاهی این سه متهم ۱۹، ۲۶ و ۲۷ ساله قبل اینکه موفق به فرار شن به چنگ ماموران قانون افتادن.

جانشین فرماندهی انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: از متهمان یه دستگاه خودرو پژو، چند فقره چک و ۱۰ عدد سیم کارت ضبط شد.

سرهنگ طاهر افـزود: در این عملیات هم اینکه فردی که میخواست متهمان رو از کشور خارج کنه دستگیر شد .

جانشین فرماندهی انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: دستگیر شدگان سوابق کیفری چـون نزاع ، اخلال در نظم عمومی و قاچاق مواد مخدر در پرونده خود دارن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *