با افزایش زیادتر از اندازه قیمت دلار ، بازار دلالی ارز بیشتر از هر وقتی داغ شده اما الان دلالی کدوم ارز بیشترین درآمد رو داری ؟

بیشترین درآمد از دلالی ارز امروز مربوط به دینار کویت با ۵۶۰ تومنه ولی روپیه پاکستان درآمد نسبی بهتری داره.

متوسط سود حاصل از خرید و فروش هر واحد از ۲۵ نوع ارز عادی در بازار کشور برابر ۱۰.۴ درصده، نکته باحال اینکه ارزهای ارزون قیمتی که کمتر در بورس مبادلات قرار دارن به نسبت هزینه ای که صرافیا صرف خرید اونا می کنن بیشترین درصد درآمد رو واسه اونا داره، رکورد درآمد نسبی خرید وفروش شکل های جور واجور ارز، امروز دوازدهم دی ماه واسه صرافیها مربوطه به روپیه پاکستان که با قیمت ۱۱ تومن خریداری شده و با قیمتی برابر ۱۶ تومن به فروش می رسه و نزدیک به ۵۰ درصد درآمد این خرید وفروش نصیب صراف می شه.
خرید و فروش هر واحد گرانترین ارز بازار یعنی دینار کویت واسه صرافی درآمدی برابر ۶۵۰ تومن یا ۱۳.۷ درصد قیمت خرید به همراه داره.
کمترین درآمد واسه صرافیا مربوط به مبادله پوند انگلیسه، که به ازای خرید و فروش هر پوند برابر ۲۰ تومن درآمد کسب کرده که برابر ۰.۸ درصد قیمت خرید این ارز واسه صرافه، البته ذکر این نکته لازمه که بالا بودن سود حاصل از خرید و فروش ارزهای متفرقه که در بورس مبادلات قرار ندارن به وجود اومده بوسیله کمبود درخواست این نوع ارزها و خواب ارز در دست صراف هم هست.

 

منبع : خبرآنلاین

خبرآنلاین درآمد دلالی ارز