daesh

یه دلال ازدواج گروه تروریستی داعش که دختران جوون رو واسه پیوستن به این گروه گول می زنه، شناسایی شد.

به نقل از دیلی میل، دلال ازدواج گروه تروریستی داعش با نام مستعار “ام مثنی البریتانیا” که دختران جوون رو واسه تبدیل شدن به “عروس داعشی” و ازدواج با تروریستهای داعش گول می زنه، شناسایی شد. ایشون قبلا در مدرسه ای در لندن درس می خواند و نام اصلی اون “طوبی گوندال” است. ایشون ۲۲ سال داره و پدرش یه تاجر موفقه. می گن در طول چند سال، ایشون از یه دختر جوونِ سرخوش به یه عنصر فعال گروه تروریستی داعش تبدیل شد. در روزای گذشته هم ایشون به جای ادامه تحصیل، دلش می خواد تو یه بمب گذاری انتحاری کشته شه.

این زن از راه حسابهای خود در رسانه های اجتماعی دختران جوون رو تحت اثر قرار میده. گوندال دختران جوون رو تشویق می کنه به سوریه سفر کنن و با عناصر خونخوار گروه تروریستی داعش ازدواج کنن.

ایشون در مطلبی در اینترنت، انگلیس رو یه کشور کثیف توصیف کرد و حتی از حملات تروریستی پاریس در ماه نوامبر سال گذشته (آبان ۹۴) که بیشتر از ۱۳۰ کشته بر جای گذاشت، استقبال کرد.

این دلال ازدواجِ داعش در ادامه اظهارات شرورانه خود گفت: “ای کاش می تونستم شب گذشته قتل عام گروگانا رو با چشمون خودم ببینم. باید خیلی قشنگتر بوده باشه.”

ایشون مه سال گذشته میلادی با به کار گیری نام “فاطیما” یه نوجوون انگلیسی رو در رسانه های اجتماعی فریب داد که به سوریه سفر کنه و به داعش ملحق شه. ایشون حتی از این دختر انگلیسی خواست یکی از اقوام ایشون که ۱۶ ساله س رو هم با خود به سوریه بیاره. اما برنامه های این دلال ازدواج با شکست روبرو شد؛ چون این دختر یه خبرنگار مخفی بود.

یکی از همکلاسیای قبلی گوندال گفت: اون در مدرسه هم خیلی شرور بود. حتی چندین بار سیگار کشید. چندین بار هم پنهونی از خونه فرار کرده بود.

بررسی حسابهای ایشون در رسانه های اجتماعی نشون داد رفتار ایشون از نوامبر ۲۰۱۲ (آبان ۹۱) تغییر کرده. می گن ایشون از ژانویه ۲۰۱۵ (دی ۹۳) در رقه زندگی می کنه.

فریب داعشیا با مانکن!+عکس

جوآنا پالانی؛ دختری که داعش واسه سرش جایزه گذاشت+عکس

باشگاه خبرنگاران داعش