روزانه تعداد بسیار زیادی خبر در بخشای جور واجور تولید می شه که مطمئنا دنبال کردن تموم اونا واسه کاربران چیزی غیر ممکنه. با در نظر گرفتن این موضوع، اپلیکیشنای زیادی طراحی شدن تا روند خبر رسانی رو بهبود بخشن و گلچینی از بهترین اخبار رو در اختیار کاربر بذارن.

یکی از برنامه های فارسی زبون که در این مورد فعالیت می کنه، خبرگردیه. این اپلیکیشن تو یه مدت که از زمان فعالیتش میگذره، تونسته طرفداران بسیاری پیدا کنه و تبدیل به گزینه اول بعضی از علاقه مندان به دنیای خبر شه.

سازندگان «خبرگردی» تازگیا نسخه ای جدید از برنامه خود رو ارائه کردن و در اون تلاش کردن تا ضمن اضافه کردن قابلیتا جدید، ظاهر برنامه رو هم دچار تغییر کنن. به بهونه همین موضوع در ادامه نگاهی خواهیم به خبرگردی جدید و امکانات اون. با سایت ما همراه باشین.

دانلود اپلیکیشن خبرگردی

پس از نصب و قبل از شروع برنامه، از شما خواسته می شه تا بخشای مورد علاقه خود رو انتخاب کنین. با انتخاب این موارد، کاشی هر بخش در اپلیکیشن خبرگردی به نمایش در میاد و اخبار مربوط به اون در اختیار شما قرار میگیره. بخشایی مثل فناوری، اقتصاد، سیاست، ورزش، حوادث و … از جمله مواردی هستن که در این بخش دیده می شن.

پس از ورود به محیط اصلی برنامه، علاوه بر مواردی که در بخش قبل انتخاب کردین، کاشیای جذاب دیگری هم در اختیار شما قرار میگیره. «محبوب ترینا» و «پر بحث ترینا» از جمله کاشیایی هستن که بی هیچ زحمتی با مراجعه به اونا قادر هستین تا بهترین اخبار رو بخونین. این دو بخش اخبار منتخب رو در بازه های وقتی متفاوتی نشون میدن؛ مثلا می تونین محبوب ترین خبرای مربوط به ۱۲ ساعت گذشته رو ببینین و یا با افزایش این بازه به ۳ روز، مطالب بیشتری رو مورد بررسی قرار بدین.

خبرگردی هم اینکه در این نسخه مانند اپلیکیشن جار، صفحه اول روزنامه ها رو به کاربر ارائه میده. این بخش هر صبح با مطرح ترین روزنامهای ایران به روز می شه و به شما این امکان رو میده تا با نگاهی سریع از جریان اخبار باخبر گردید. ابتکاری که خبرگردی در این قسمت به خرج داده، اضافه کردن روزنامهای خارجی به مجموعه روزانه س. فیگارو، لو موند، واشینگتن پست و … از جمله دریچه هایی هستن که واسه مرور اخبار دنیا در اختیار شما قرار می گیرن.

بخش دیگری که در خبرگردی جلب توجه می کنه، بخش «استخدام» است. در این قسمت آگهیای استخدام استانای جور واجور به نمایش در میاد که مطمئنا می تونه واسه افراد جویای کار بسیار به درد بخور واقع شه.

این اپلیکیشن هم اینکه امکان جستجو در میان اخبار رو هم واسه کاربران جفت و جور کرده. واسه به کار گیری این موضوع شما می تونین کلید واژه های مورد نظر خود رو در برنامه وارد کنین و بعد اخبار مربوط به اونو ببینین. بخاطر این و واسه کوتاه کردن روند جستجو، بعضی از کلمات در داخل متون به صورت تگ قرار داده شده ان؛ تا کاربر فقط با لمس اونا، مطالب در رابطه رو مشاهده کنه.

نسخه جدید خبرگردی از دید گرافیکی بسیار بهتر شده و حالا در حد و اندازه های یه اپلیکیشن معتبر ظاهر شده. به کار گیری فونتای مناسب و نمایش کارتی خبرا، تجربه کاربری خبرگردی رو بسیار بهبود دادن و باعث گشته ان تا این اپلیکیشن خبرا رو در محیطی باحال تر در اختیار کاربر بذاره.

خبرگردی

  • خبرگردی
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: خبرگردی
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۱.۴ مگابایت

دانلود