در حالی که موفقیت آمیز مهار COVID-19 در چین و دیگر از شکایت اروپایی استفاده از منحصر به فرد مسح شده است ، با ظهور موج دوم ، تعداد موارد دیگر در کشورها به طرز چشمگیری در حال افزایش است. افراد بدون علامت که SARS-CoV-2 حمل می کند باعث می شود محرک پنهان همه چیز وجود داشته باشد و مطالعات انجام شود اگر بیماری توسط افراد بدون علامت را تأیید کند. داده های پرداخت شده در اینجا نشان می دهد که ویژگی های عفونت بدون علامت و بدون علامت یکسان نیستند. سن کمتری با عفونتهای بدون علامت و خفیف و کودکان به عنوان راننده پنهان ارتباط کافی دارد. نسبت تخمینی عفونتهای بدون علامت از ۱۸ ٪ تا ۸۱ ٪ است. اقدام فعلی را از عفونتهای بدون علامت راهنمایی روش برای بهداشت عمومی ارائه نمی دهد. عفونت های بدون علامت یکی از عوامل اصلی گسترش COVID-19 خواهد بود. موارد بدون علامت باید در گزارش رسمی COVID-19 گزارش شود.

کلمات کلیدی: بدون علامت ، پیش علامت ، تعریف مورد ، COVID-19 ، SARS-CoV-2 ، ایمنی گله
اعتماد و پزشک قابل قبول:
مقدمه
انتقال SARS-CoV-2 ، عامل ایجاد کننده COVID-19 ، توسط قطرات حاوی ویروس آزاد شده از مجاری هوایی فوق العاده و توسط آئروسل انجام می شود که اگر مدت زمان طولانی تری در محیط وابسته به جریان هوا باشد ، می شود ۱. آئروسل فقط با تنفس قابل انتشار وجود دارد ، در حالی که قطرات از تکلم ، فریاد ، عطسه و سرفه و همچنین از آواز و نواختن سازهای بادی می تواند شود [۲] ، [۳] ، [۴]. از آنجا که مجازات فوق العاده اشاعه است ، به دلیل داشتن بیش از حد مجاز ، SARS-CoV-2 باعث ایجاد بیشتر می شود. به عنوان نمونه ، چنین اتفاقی بسیار گسترده است در هنگ کنگ ۵ ، در رویدادهای دسته جمعی مذهبی در ایران ۶ و تمرینات گروه کر در ایالات متحده ۷ مشاهده شده است ، جایی که آواز به حداکثر انتشار قطرات و آئروسل ها و در نتیجه موفقیت آمیز است کمک می کند ۴.

اعتماد و پزشک قابل قبول:
تعریف “بدون علامت”
انتقال ویروس توسط شخصی آلوده ، هرچند بدون علامت از مراحل ابتدایی شیوع گزارش شده است [۸] ، [۹] که چالش های اساسی برای مهار COVID-19 است. گسترش COVID-19 احتمالاً به دلیل کمبود استفاده از افراد بدون استفاده از التهاب رخ نمی دهد ، زیرا این موارد در مراکز درمانی یا آزمایشگاه وجود ندارد. عدم اطمینان در مورد لازم عفونتهای بدون علامت با مبهمی که اصطلاح “بدون علامت” در استفاده از آن تقویت می شود. WHO یک مورد بدون علامت را به عنوان یک فرد آلوده آزمایشگاهی بدون علائم آشکار تعریف می کند ۱۰. باید مشخص شود که چقدر دقیقاً چنین شخصی نیاز به معاینه بالینی دارد. علاوه بر این ، تمایز بین افراد بدون علامت و بدون علامت در تعرفه مورد COVID-19 نادیده گرفته می شود.

در حال حاضر تنها پس از بروز یا عدم بروز علائم بالینی ، توان شما در گذشته و بدون علامت تمیز قائل شد. شواهد نشان می دهد که باعث افزایش سطح سرم می شود / لاکتات اجازه می دهد پلاسما بتواند در مراحل ساخت ، نشانگر افونتهای پیش از علائم وجود داشته باشد و اگر تمایل داشته باشد ، برای انجام این کار می تواند ۱۱ باشد. تصویربرداری تشخیص نمی تواند بین دو مرحله تفاوت داشته باشد ، زیرا ، به طور معمول شگفت آور ، ۳۰ ٪ از افراد بدون کلام کد های شیشه ای زمین نشان داده می شود و ۲۲۲ موجود است.

اعتماد و پزشک قابل اعتماد:
بیماری همه گیرنده عفونتهای بدون علامت است
فراوانی و ابتلای افراد مبتلا به علامت بدون علامت یکی از دلایل اصلی تبدیل بیماری COVID-19 به یک بیماری همه گیرنده است. شواهد به لزوم پیگیری دقیق و آزمایش همه تماس ها ، فقط نظر از علائم آشکار اشاره کرده اند [۲] ، [۱۱] ، [۱۳] ، [۱۴]. با این حال ، مدت زمان طولانی است که تشخیص COVID-19 فقط با آزمایش انجام می شود ، این روش هنوز در EU / EEA (به جز آلمان) و UK15 توصیه می شود. در همین حال ، برخی از کشورها شروع به آزمایش کرده اند و لوکزامبورگ و ایالت بایرن (آلمان) اعلام کرده اند که برای جلوگیری از موج دوم ، به ترتیب ۶۰۰۰۰۰۰ و ۱۳ میلیون نفر آزمایش می شوند. مرکز کنترل بیماری (CDC) آزمایشات امنیتی ایالات متحده برای آزمایش افراد ایمن دار و بدون علامت با قرار گرفتن در معرض COVID-1916 یا مظنون اگر شما کنترل کنید در مرکز کنترل بیماری های اروپا (ECDC) آزمایش برای مراقبت های پزشکی شما بهداشتی بدون علامت هنگام آزمایش آماده می شود کند ۱ کند.

از ۱۱ آوریل ، چین با ایجاد دسته بندی جداگانه از “موارد بدون علامت” در آمار COVID 19 روزانه خود را ، به این معنی ظهور عفونتهای بدون علامت پاسخ داده شده است. مدل سازی ریاضی به وضوح از استراتژی های آزمون پیشرفته تری پشتیبانی می کند. یک شبیه سازی با استفاده از داده های استان جیانگ سو ، چین ، داده های اپیدمیولوژیکی با نسبت بدون علامت ۴۴ ٪ تخلیه شده است که با استفاده از این ماده بدون علامت قرار می گیرد اگر سریعتر باشد و نسبت آن به سایر واردات ایجاد شود. تجزیه و تحلیل دیگر نشان داد که برای دستیابی به کنترل بیماری ، ۳۰ ٪ از افراد بدون علامت و ۵۰ ٪ از مواد علامت دار باید جدا شود.

اعتماد و پزشک قابل قبول:
عفونتهای بدون علامت در طول همه گرفتن
عفونتهای بدون علامت در هکتاربه طور معمول فزاینده ای در خوشه های خانواده با موارد شاخص ناشناخته شده است. اولین خوشه مطالعه متشکل از پنج عضو خانواده از آنیانگ ، چین بود که پس از دستیابی به عفونت از شاخص مورد ، یک بازدید کننده بدون علامت از ووهان که بعداً مثبت شد ، با علائم COVID-19 و آزمایش RT-PCR مثبت شد. مطالعه دیگر با پنج نفر از اعضای خانواده از لوژو ، چین ، بیماری را توصیف کرد که پس از حضور در یک خانواده جمع شده ، به دلیل شدیدترین بیماری COVID-19 مبتلا شد. ظاهراً ، او COVID-19 را از یکی از بستگان بدون علامت از Wuhan21 بدست آورده بود.

چندین مطالعه در زمینه تعیین عفونتهای بدون علامت متمرکز شده است. در کشتی تفریحی Diamond Princess با ۳۱۱ مسافر ، پس از سوار شدن یک مسافر بدون علامت آلوده در هنگ کنگ ، شیوع بالاتری با ۶۴۳ مورد اتفاق افتاد. به دلیل شرایط متراکم زندگی و تماس مسافر مسافر ، مقدار R0 در چهار برابر بیشتر از Wuhan22 بودجه. نسبت بدون علامت واقعی ، به عنوان افرادی که هرگز علائمی نشان ندادند ، در میان تمام مسافران آلوده ۱۸ ٪ ۲۳۳ بودجه. مشابه الماس پرنس ، مطالعه دیگر در مورد یک کشتی تفریحی اعزامی آرژانتینی نشان داد که ۵۹ ٪ از ۲۱۱ مسافر از نظر COVID-19 مثبت است. ۸۱ ٪ شخصی آلوده ویروس بدون علامت بود ۲۴. در وو ، اولین شهر ایتالیا که باعث مرگ COVID-19 شد ، ۳۱۱ دو بار مورد بررسی قرار گرفت. ۲.۶ ٪ از جمعیت قبل از مثبت شدن و ۱.۲ تست شده پس از مثبت شدن مثبت شده است. از این تعداد ۴۱ و ۴۵ درصد در ترتیب قبل و بعد از قفل بدون علامت وجود داشت ۲۵. هنگ��م غربالگری افراد در گانگلت ، آلمان ، ۲۲ ٪ از افراد مثبت COVID-19 بدون علامت وجود داشت ۲۶. در مطالعه دیگری که بر روی من احساس می کنید که از اووهان به ژاپن مجدداً انجام شده است ، انجام شده است ، ۱۳ نفر از ۵۵۵ نفر (۲ ٪) آزمایش مثبت است و ۳۱۱ افراد از دیگران تخلیه می شود پس از مدت زمان کافی برای تکمیل دوره کمون بدون علامت بودند ۲۷. اولین مطالعه مبتنی بر جمعیت در سرتاسر کشور اسپانیا شامل ۶۱۰۰ شرکت تولید کننده از ۳۵۸۸۸ خانوار در نتیجه رسیدگی به اینکه نظر شما از هر سه عفونت یکی دیگر بدون علامت است و برای جلوگیری از موج اپیدمی دوم در لزوم حفظ بهداشت عمومی تحت فشار قرار می گیرد ۲۸.

از آنجا که پیدا شده است بسیار متفاوت است ، دقیقا باعث می شود که عفونتهای بدون علامت دشوار باشد. اختلاف در استفاده از تعارف نادرست اصطلاح “بدون علامت” یا تغییر متفاوت “بدون علامت” در مطالعات مختلف ممکن است (جدول ۱). بروزهای بسیار زیاد می توانند از گنجاندن ناخواسته برخی موارد پیش از علائم و بسیار خفیف باشند. بروز واقعی عفونتهای بدون علامت را فقط می توان در صورت کنترل دقیق و حداقل در مدت زمان تخلیه حداقل ۵ روز انکوباسیون برای دست زدن به شروع احتمالی علائم ، تعیین کرد.

میز ۱
محدودیت بررسی اجمالی درباره مطالعات گزارش شده در مورد عفونت بدون علامت در بزرگسالان و کودکان.

مطالعات گزارش شده اندازه گیری شده است منابع برآورد کشور منابع
کشتی مسافری: Diamond Princess n = ۳۷۱۱ یوکوهاما ، ژاپن ۱۸ ٪ [۲۲] ، [۲۳]
کشتی تفریحی اکسپدیشن آرژانتین
n = ۲۱۷ مونته ویدئو ، اروگوئه ۸۱ ٪ ۲۴
بررسی شیوع دو نقطه ای
n = 2343 Vo ، Padua ، ایتالیا ۴۱ ٪ و ۴۵ ٪ ۲۵
مطالعه سرو اپیدمیولوژیک
n = ۹۱۹ Gangelt ، آلمان ۲۲ ٪ ۲۶
مسافران بازگردانده شده است
n = ۵۶۵ ژاپن ۳۱ ٪ ۲۷
مطالعه مبتلا به جمعیت در سراسر کشور n = 611000 اسپانیا ۲۲۸ ۲ ۲۲۸
مطالعه نظارت بدون علامت n = ۲۴۳ سنگاپور ۶ ٪ ۱۴
سری مورد را دنبال کنید = ۷۸ ووهان ، چین ۴۲ ٪ ۳۲
پویایی ویروسی: حالت بدون علامت n = 31 گوانگژو ، چین ۲۹۹ ٪ ۳۴
مجموعه پرونده های سراسری: کودکان n = 2131 چین ۴ ٪ ۴۳
اعتماد و پزشک قابل قبول:
عفونت بدون علامت: بار ویروسی و ریزش ویروس
هنگام استفاده از خطرات بهداشتی عمومی ایجاد شده توسط موارد بدون علامت COVID-19 ، اگر شما در صورت عدم موفقیت بدون علامت ، بدون علامت و علامت متفاوت است ، مهم است. مطالعه موردی در مورد ۲۴۴۳ بیمار اول در سنگاپور نشان داد که ۶ ٪ موارد مبتلا به پیش از انتقال با انتقال ۱-۳ روز قبل از شروع علائم رخ داده است. داده های سه بیمارستان چینی ، از جمله ۲۴ نفر بدون علامت ، مدت زمان حامل SARS-CoV-2 22 روز نشان داد دادگاه. زمان قرار گرفتن در معرض منفی نهائی نشان می دهد که باعث آلودگی به اللامت بدون ویروس احتمالاً ویروس برای مدت طولانی حمل می شود ۹. عفونت در مردان بدون علامت و یا بدون علامت وجود دارد. با این حال ، تجزیه و تحلیل بیشتر از بار ویروسی و مدت زمان ریزش ویروس مورد نیاز است. انتشار ویرایش ویروس ویروس از سلولهای سوماتیک پس از تکثیر است. لزوماً به معنای عفونی بودن ویروس نیست. بار ویروس با آستانه چرخه (مقدار Ct) اندازه گیری می شود ، زیرا مربوط به سایر نیروها در روش های تشخیص RT-PCR است. مقادیر Ct با کاهش بار ویروسی افزایش می یابد و مقادیر کم Ct نشانگر بار ویروسی زیاد است. علاوه بر این ، مدت زمان شناسایی ویروس در خدمت یکشاخص عفونت است.

دریک مطالعه با ۲۱ چینی آلوده ، یک زیر گروه از پنج بیمار بدون علامت دارای طولانی ترین دوره مثبت بودن RNA با ریزش طولانی مدت ویروس وجود دارد. ویروس در افراد بدون علامت برای یک میانه ۱۸ روز در مقایسه با موارد خفیف (متوسط ​​۱۰ روز) و شدید COVID-19 (متوسط ​​۱۴ روز) ۳۰ در حال رشد بودجه. مطالعه دیگر از منطقه وانژو ، چین ، ۳۷ فرد بدون علامت را با ۳۷ فرد علامت دار مقایسه کرد. اگر مقادیر ابتدایی Ct مشابه بود ، اما افراد بدون علامت ترشح طول مدت ویروس را نشان می دادند (افراد بدون علامت: متوسط ​​۱۹ روز ، افراد علامت دار ۱۴ روز) ۱۲۲. یکی دیگر از موارد جالب توجه ، مطالعه دیگری است که بر روی ۱۸ بیمار از Zhuhai ، چین انجام شده است ، جایی که بارهای ویروسی در علامت های شما بدون علامت مشابه ۳۱۱ است. در مطالعه ای از جامعه Vo در ایتالیا ، هیچ توجه قابل توجهی بین بار ویروسی افراد بدون علامت و بدون علامت وجود ندارد و هیچ تفاوتی در مدت زمان شناسایی ویروس مشاهده نشده است ۲۵.

داده های ۷۸ فرد آلوده از ووهان ۳۳ (۴۲ ٪) عفونت بدون علامت با دوره های کوتاه تر ریختن ویروس را در مقایسه با استفاده از علامت دار (۸ در مقابل ۱۹ روز) شناسایی کرد ۳۲. گروهی از ۱ کره جنوبی شامل ۳ فرد بدون علامت و ۱۰ نفر بدون علامت وجود دارد. مقادیر بدون علامت در مقایسه با افراد بدون علامت در طی یک دوره ۱۵ روزه دارای ارزش Ct کمتری بود ، که نشان دهنده بار ویروسی در حدود ۳۳ است. از ۳۱ فرد آلوده از گوانگژو ، چین ، که ۲۲ نفر آزمایش مثبت دارند ، در پذیرش بدون علامت وجود دارد و بعداً مشخص می شوند ، در حالی که ۹ نفر بدون علامت وجود دارد. از نظر آماری بین عفونت بدون علامت و بدون علامت اختلاف معناداری وجود داشت ، با مقادیر Ct در افراد بدون علامت نسبت به علائم بدون علامت افزایش می یابد. با این حال ، تفاوت معنی داری در ریزش ویروس وجود ندارد ۳۴. علاوه بر این ، مشخص شد که عفونت باید یک روز قبل از شروع علائم بیشتر باشد و تخریب شود که باعث شود ۴۴ مورد دیگر ثانویه توسط یک حامل بدون علامت آلوده شود ۳۵.

به منظور تعیین یک علامت بدون علامت ، که مشخص کرده است که چه چیزی را در مورد برآورده نکردن شما تشخیص می دهد ، SARS-CoV-2 توسط RT-PCR را تشخیص می دهد و بر روی آن حل می شود و حلال و حل تنها حل استاندارد موجود ۳۶ است. مطالعات موردی در مورد توانایی اطمینان RT-PCR باعث می شود که موارد منفی کاذب و نگرانی در صورت استفاده از آن در صورت استفاده مجدد [۳۷] ​​، [۳۸]. نتایج منفی کاذب می تواند تأثیر منفی قابل توجهی در تلاش برای مهار اپیدمی داشته باشد. احتمال وجود نتایج منفی کاذب در آزمایش RT-PCR تحت تأثیر زمان بروز و شروع علائم است. از طرف دیگر ، معالجه فنی ، بار ناکافی ویروس و نمونه برداری ناکافی و نامناسب ممکن است از دلایل منطقی دیگر نتایج منفی کاذب باشد. چالش ها در تشخیص آزمایشگاه SARS-CoV-2 توسط RT-PCR چند عاملی وجود دارد و برای تشخیص شکاف در تشخیص SARS-CoV-2 در علامت های بدون علامت ، دستورالعمل های کاملا مشخص لازم است.

اعتماد و پزشک قابل قبول:
عفونت بدون علامت طبقه بندی شده سن
هنگامی که تجربیات و تجزیه و تحلیل ویژگی های مشترک ، سن کم با تظاهرات بدون علامت یا خفیف COVID-19 ارتباط دارد. در میان ۷۸ بیمار از ووهان ، چین ، افراد بدون علامت از مواد علامت دار (۳۷ سال در مقابل ۵۶ سال) کمتر از ۳۲ سال بود. در نانجینگ ، چین ، از ۲۴ نفر در آغاز بدون علامت ، ۲۹ ٪ که هرگزعلائمی نشان ندادند ، به طور قابل توجهی قابل توجه جوان تر از گروه بدون علامت بودند ۴۰. این نتایج توسط کشتی مسافری Diamond Princess پشتیبانی می شود ، جایی که از ۹۶ فرد بدون علامت ۱۱ نفر بعداً علائمی ایجاد می کند که آنها را بدون علامت آوردن. احتمالاً روی آوردن به مرحله قبل از علائم با افزایش سن ۴۱ سالگی افزایش می یابد.

در حقیقت ، شیوع بسیار کمتری از COVID-19 در کودکان نسبت به بزرگسالان مشاهده می شود ، در صورتی که در زیر ۱۸ سال از ۵ سال گذشته باشد ، موارد دیگر فقط در ایالات متحده تشکیل می شود در مقایسه با ۲۲ ٪ کل جمعیت ۴۲. از ۱۴۱۲ کودک چینی مبتلا به عفونت ، ۴ ٪ و ۵۱ ٪ به ترتیب بدون علامت و خفیف طبقه بندی شدند ۴۳.

شواهد نشان می دهد که ورود SARS-CoV-2 از طریق گیرنده ACE2 توسط پروتئیناز سرین TMPRSS2 متصل به غشا تسهیل می شود ، زیرا پروتئین S ویروسی را برای فعالیت فوزوژنیک استفاده می کند [۴۵] ، [۴۵]. از آنجا که TMPRSS2 ژنی است که با سطح آندروژن ارتباط برقرار می کند ، بیان می کند که در مردان رخ می دهد ، زیرا یک توضیح می دهد چرا که بیشتر COVID-1946 شدیدتر است. این ارتباط نیز در تمیز بین نوجوانان و بزرگسالان اعمال می شود و با شیوع کم و دوره های بیماری خفیف در کودکان مطابقت دارد ۴۷. از آنجا که این امر همچنین بیانگر بروز بیش از عفونتهای بدون علامت در افراد جوان است ، باید بررسی شود که آیا این گروه ، به ویژه کودکان ، اگر در حال حاضر کارآمد باشد ، در شیو CO COVID-19 سهیم وجود دارد.

در ژنو ، سوئیس ، درصد۹ درصد از کودکان RT-PCR تحت ۱۶ سال مثبت است در خوشه های خانگی ۴۸ و در ووهان ، چین آلوده شده اند ، تا آنجا که ۹۱۰ مورد گروه دیگری است که یکی دیگر از خانواده های خانواده آنها را آلوده کرده است. یک بررسی سیستماتیک ۳۱ خوشه خانگی را شناسایی کرد که از این تعداد فقط ۱۰ ٪ دارای سایر شاخص های کودکان در مقایسه با ۵۴ درصد در آنفلوانزای H5N1 بودجه است. این مشاهدات ، همراه با شهادت مربوط به بارهای ویروسی کمتر و علائم تنفسی خفیف در کودکان است ، به این نتیجه رسیده است که اگر به نظر شما اگر کودکان دیگر دلیل اصلی بیماری همه گیرها را داشته باشند ، ۵۱ وجود دارد. در نتیجه ، افتتاح مجدد کودکستان ها و مدارس پیشنهاد شده است. میزان حمله کم در بین کودکان هنوز ممکن است مغرضانه باشد ، زیرا خطر ابتلا به عفونت برای کودکان کمترین است ۵۲. داده های فعلی از برلین ، آلمان ، اختلاف قابل توجه در بار ویروسی بین گروه های سنی نشان نمی دهد ، نشان می دهد که کودکان می توانند به اندازه بزرگتر شوند ۵۳۳.

نادیده گرفتن نقش کودکان در شیوع COVID-19 خطرناک نیست. انجام مدیریت دقیق ، از جمله کودکان بدون علامت و دارای میزان آلودگی توسط سرولوژی به منظور توصیف بهتر عفونت دوران کودکی و نقش کودکان در شبکه انتقال ، در مدل سازی بیماری همه چیز مهم است. کودکان به دلیل بیماری احتیاج دارند ، زیرا اگر آنها بیمار شوند ، هرچند که فقط در اکثر موارد بسیار شدید است. واکسیناسیون COVID-19 در کودکان ممکن است از جمعیت پیر و واکسینه محافظت نشده باشد. واکسیناسیون در دوران کودکی باعث مصونیت می شود که برای محافظت کلی در هر جمعیت لازم است [۵۴] ، [۵۵].

اعتماد و پزشک قابل قبول:
عفونت بدون علامت: امید به مصونیت گله
مطالعات حاکی از افزایش انتقال از طریق افراد بدون علامت ، این امیدواری را ایجاد کرده است که ایمنی سازی گسترده جمعیت به طور معمول نامح��وس رخ می دهد. به طور کلی ، برای دستیابی به مصونیت گله ، باید حدود دو سوم جمعیت ایمنی سازی شود. در ۲۴ ژوئن ۲۰۲۰ ، کشورهایی که بیشترین شیوع COVID-19 را انجام می دهند ، ایالات متحده آمریکا ، برزیل ، روسیه ، هند و انگلستان بودند ، که تعداد دیگر نشانگر ۰.۱۱ ٪ ، ۰.۵۴۴ ٪ ، ۰.۴۳ ٪ ، ۰. ۰۳ ٪ و ۰ ۷ ۴۴ ۷ از جمعیت ، به ترتیب ایمنی گله دور است ۵۶.

در گانگلت (آلمان) ، یک رویداد مربوط به جشن های کارناوال باعث گسترش SARS-CoV-2 در سطح شهر و در نتیجه ۳ ٪ از مردم با نتایج مثبت RT-PCR شد. غربالگری سرولوژیک بعداً نشان داد که ۱۶ ٪ از جمعیت در معرض ۲۶ قرار دارد. حتی در مناطق پرجمعیت و تحت تأثیر قرار می گیرد همچنین شیوع آنتی بادی علیه SARS-CoV-2 هنوز خیلی کم است ، در عنوان ۱۱۱ در مادرید ، اسپانیا ۵۷ ، ۱۵ ٪ در لندن ، انگلیس ۵۸ و ۲۰ در شهر نیویورک ، ۵۹ ایالات متحده

هنوز مشخص نیست که آیا عفونتهای بدون علامت باعث ایمنی محافظتی می شود یا خیر. مشاهده کنید که ، اگر تمام موارد مبتلا به COVID-19 شدید و خفیف در حین بستری شدن یا بعد از بستری در بیمارستان دوباره تغییر می یابد ، از هر ۵ بیمار بدون علامت ، فقط یک نفر دیگر است که تبدیل شده است. مقایسه دیگر بین یک گروه بدون علامت و یک علامت نشان داد که سطح IgG در گروه علامت ۱۲ به طور قابل توجهی افزایش می یابد. با این شرایط ، داده های دو بیمارستان را در هنگ کنگ نشان می دهد که بیماری را با سطح آنتی بادی سرم ارتباط برقرار نمی کند. اعتماد به ایمنی سازی خاموش است که فقط گمراه کننده خطرناک نیست. SARS-CoV-2 قرار گرفته اند.

اعتماد و پزشک قابل قبول:
پیامدهای بهداشت عمومی
اقدام فعلی را از عفونتهای بدون علامت راهنمایی روش برای بهداشت عمومی ارائه نمی دهد. از آنجا که عفونتهای بدون علامت و بدون علامت از یک نگاه قابل تشخیص نیست ، ممکن است در طول راهکارهای قفل گشودن قفل باشد که در کشورهایی که اجرا می شود ، قابل توجه است برای سلامتی جامعه وجود دارد.

استفاده از بهداشت عمومی باید به طور اجباری و برای یک دوره زمانی غیرقابل پیش بینی پیش بینی شود – شامل بهداشت صحیح و تجهیزات محافظت شخصی برای جلوگیری از شیوع توسط افراد بدون علامت باشد. تماس با افراد آلوده بدون توجه به علائم ، باید آزمایش COVID-19 را بدهد. موارد بدون علامت باید به طور جداگانه در آمار رسمی COVID-19 گزارش شود و انتقال مراحل بدون علامت به مرحله علامت باید به مقامات بهداشتی گزارش شود. تجارب گسترده و رویدادهای مهم باید بیشتر به تعویق بیفتد یا لغو شود.

اعتماد و پزشک قابل قبول:
نتیجه گیری
عفونت های بدون علامت جنبه مهمی از عفونت SARS-CoV-2 است و داده های پرداخت شده در اینجا نشان می دهد که ویژگی های عفونت بدون علامت و بدون علامت یکسان نیستند. عفونت های بدون علامت یکی از عوامل اصلی گسترش COVID-19 خواهد بود. مطالعات عفونت وجود انتقال توسط افراد بدون علامت را مجاز می داند اما وقتی بارهای ویروسی و ریزش ویروس را در عفونت های اسلامی و بدون علامت متناقض است. سن کمتری با عفونتهای بدون علامت و خفیف ارتباط برقرار می کند و کودکان دیگر را به عنوان محرک پنهان همه انتخاب معرفی می کند. با این وجود ، از آنجا که آفونتهای دوران کودکی به طور قابل ملاحظه ای در فونتهای COVID-19 کاهش یافته است ، زیرا هنوز هم در کودکان وجود ندارد ،ث انتقال مشخص نیست.

اگر مراقبت عمومی در سیستم پزشکی بهداشتی کاملاً ثابت و نسبتاً پایدار قابل انجام باشد ، اما اگر در مورد چگونگی اعمال شود ، اگر همه چیز را در نتیجه کاهش درآمد و متوسط ​​همانطور که در آمریکای جنوبی یا قاره آفریقا مشاهده می شود ، باید انجام شود هنوز بدون مکاتبه [۶۱] ، [۶۲] جامعه بین الملل موظف است که باعث گسترش COVID-19 می شود ، اما اگر سیستم های بهداشتی شما را تحت فشار قرار می دهد ، باعث می شود که تحت فشار قرار گیرد کند و با کمترین محافظت بیشترین آسیب را به آنها وارد می کند.

اعتماد و پزشک قابل قبول:
منبع بودجه